Mit VWnet

Har du ikke en konto endnu? Få mere ud af VWnettet, opret dig som bruger her og nu - helt gratis...
Shoutbox
23:46 KTP: Ktp
19:06 jbl: Type 3
17:05 tobje1000: Tobje1000
22:36 John Pedersen Skagen: Jo det kan man sagtens http://vwnettet.dk/topic/219319
21:22 Den halvblinde: Desværre ik
13:33 my56vw: 1303
18:10 Michael Munk: Kan man ikke længere søge herinde

Du kan se seneste shout historik her...
Sponsorer
Hovwdiaudi
Kit og buggy service
Get back on track
Classic vw parts

  Kontakt info de næste 6 dage - incl salg

Tags:
No tags yet.

(permalink) Mbechmann Member
Skrev for 16 years siden | | | |

De næste par dage (de næste 6 dage), har jeg ikke internet, og jeg ved der er nogle som skal i kontakt med mig (bl.a. med nogle dvder der skal sendes). Så ring hvis der er noget, bl.a. med adresser :). 20941141

Jeg for en hel masse dele som jeg gerne vil sælge. Bl.a. en 1600 motor med dobbeltportet toppe, og med standard karborator. Motoren er ved at blive samlet, og den bliver med generator. Motoren har ikke været startet op. Priside: 2500kr ved hurtigt salg.

Har også en HELT sprit ny 1500 motor, som jeg bliver færdig med imorgen. Den er også med generator, og den er som sagt ny i ALT. Det er en 1500 singleport med standard karborator. Pris: 4000kr - dog billigere ved hurtigt salg.

Derudover har jeg et sæt 1600 singleport toppe uden fjeder, som er i RIGTIG god stand. Jeg er ikke sikker på hvor meget de har kørt, men de er RIGTIGT fine. Pris for 1 sæt: 1500kr.

Jeg har pt ikke nogle billeder (mangler strøm) og da jeg imorgen mister internet i 6 dage (er ved at skifte udbyder) så RING. Jeg er som altid frisk på en god og hurtig handel:)

Sidst men ikke mindst, så har jeg en komplet baywindow forbro (incl skivebremser og styretøj) på lager. Den skal blæses, men er ellers komplet. Priside: 1500kr.

-------------------------------------------
Michael

Reply

You must log in to post.